PRACA Działoszyn z zakwaterowaniem, od zaraz!

Oferta pracy dodana przez: J Adamus Labourforce, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Adamus Labourforce, w dniu: 2019-06-24

Pełna treść ogłoszenia:

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej nr rej. 16679 specjalizującą się w delegowaniu pracowników produkcyjnych i magazynowych. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży.

PRACA IDEALNA DLA STUDENTÓW I NIE TYLKO!!!!!!! Z ZAKWATEROWANIEM!!!

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy produkcyjnej,
- stawkę godzinową 14,70 zł brutto/h (dla uczniów/studentów wyższa stawka netto),
- elastyczną formę zatrudnienia,
- możliwość zakwaterowania na miejscu.

Wymagamy:
- ukończonych 18 lat,
- dyspozycyjności.

Obowiązki:
- układanie owoców i warzyw,
- mycie i dekorowanie słoików,
- inne prace zlecone.

Miejsce pracy: Działoszyn.

"Oświadczam, że zapoznałem/łam się z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchwalenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) na stronie www.labourforce.pl/rodo, także wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Labour Force Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie."

Kontakt: 570-001-302 lub wiadomość PRIV.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Działoszyn

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 570004341

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŁódź.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty