Kierownik Zmiany w Restauracji Tajskiej

Oferta pracy dodana przez: Malgorzata Gregorek , w dniu: 2019-03-26

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracą restauracji
  • Szkolenie i motywowanie pracowników
  • Aktywna obsługa i sprzedaż
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji
  • Zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy
  • Dokonywanie zamówień towarów/ produktów

Wymagania:

  • Aktualne badania lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Szkolenia produktowe z kuchni tajskiej
  • Udział w projektach dla sieci naszego klienta
  • Po okresie próbnym możliwość ubezpieczenia zdrowotnego i opieka medyczna

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: rekrutacja@workroom.com.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŁódź.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty