Magazynier UDT bez doświadczenia (okolice Pabianic)

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Piestrzeniewicz Kilargo, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Agnieszka Piestrzeniewicz Kilargo, w dniu: 2021-11-09

Pełna treść ogłoszenia:

FF Marka Własna Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier-wózkowy z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)

Oferujemy: ·

  • Terminowe wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ·
  • Zatrudnienie bezpośrednie na podstawie umowy o pracę (nie z APT)
  • Zapewniamy miłą atmosferę
  • Program Poleceń - dodatkowa premia do 800 zł za polecenie pracownika do pracy
  • Pakiet Benefit: dofinansowanie do karty Multisport, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej z jęz. angielskiego
  • Bezpłatny parking, dogodny dojazd do miejsca pracy

Zadania:

  • Magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Dbanie o sprawny i prawidłowy przebieg przepływów magazynowych
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania mile widziana

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT oraz praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składowania– warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (również w soboty, wolne niedziele)
  • Dobra organizacja pracy
  • Książeczka o celów sanitarno-epidemiologicznych

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Łódź

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 608048502, E-mail: agnieszkabaran@op.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŁódź.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty