Recepcjonistka za zastępstwo

Oferta pracy dodana przez: Employees, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Employees, w dniu: 2017-07-24

Pełna treść ogłoszenia:

W związku z zapotrzebowaniem, jakie pojawia się często u naszych Klientów, międzynarodowych firm z różnych branży, stale poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: tymczasowa - zastępstwa - stała

Zakres obowiązków:

- bezpośredni kontakt z gośćmi firmy i obsługa spotkań,
- obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki mailowej,
- dbanie o obieg korespondencji i informacji w biurze,
- wsparcie administracyjne pracowników,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

- motywacja do pracy i zaangażowania w obowiązki,
- wysoki poziom kultury osobistej i zdolności interpersonalnych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność szybkiego uczenia się i zdolności organizacyjne,
- mile widziany status studenta do 26. r. ż.

Oferujemy:

- atrakcyjne stawki wynagrodzenia,
- zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowych firmach,
- możliwość długofalowej współpracy na elastycznych zasadach,
- pracę w miłej i wspierającej atmosferze.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29/08/1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”.

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48 22 241 45 28

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŁódź.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty